Zamów do godziny 13.00, a hulajnogę wyślemy jeszcze dzisiaj. *

W sklepie Hulajnogi24.pl przedstawiamy hulajnogi dziecięce trójkołowe, najlepsze pojazdy dla najmłodszych miłośników podróżowania. Każda hulajnoga trójkołowa powstała z myślą o frajdzie z jazdy i bezpieczeństwie milusińskich. Praktyczne, trwałe, lekkie i kolorowe hulajnogi dziecięce trójkołowe to zabawka na lata, ale i świetny pojazd do jazdy do przedszkola, na zakupy lub towarzyszenia rodzicom podczas spacerów.

Dlaczego hulajnoga trójkołowa?

Dziecko, które skończyło pierwszy rok życia, czasami dopiero uczy się sprawnie chodzić, a już jest zainteresowane jazdą na hulajnodze. Klasyczna hulajnoga nie gwarantuje jednak maluchowi stabilnego podparcia, dlatego stworzono hulajnogi trzykołowe. Hulajnoga dziecięca trójkołowa może mieć dwa koła z tyłu i klasyczną kierownicę lub dwa koła z przodu, a wtedy zakręty wykonuje poprzez balans ciała. Trzy koła w hulajnodze ograniczają ryzyko upadku, dają ogromną frajdę z jazdy i są wstępem do nauki jazdy na dwóch kółkach.

Jazda na hulajnodze wzmacnia całe ciało, usprawnia umiejętność trzymania równowagi, daje wiele radości i pozwala na pozbycie się nadmiaru energii. Jednocześnie hulajnoga trójkołowa dziecięca przekona dziecko do ruchu na świeżym powietrzu i uprzyjemni rodzinne spacery, pozwoli na zamianę wózka spacerówki na pojazd, który motywuje do bycia samodzielnym.

Bezpieczeństwo jazdy na hulajnodze trójkołowej

Chociaż małe dzieci nie osiągają dużych prędkości, to na hulajnodze trójkołowej także warto zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Zwróćmy uwagę na to, by maluch poruszał się hulajnogą trójkołową tylko po chodniku i ścieżce dla pieszych, nie wolno mu wjeżdżać na ulicę, ani na ścieżkę dla rowerzystów. Warto dać też dziecku czas na oswojenie się z pojazdem, na naukę odpychania po płaskim terenie i wyczucie skrętu. Dziecko podczas jazdy powinno mieć na głowie dopasowany kask, a na kolanach, nadgarstkach i łokciach ochraniacze.

Jaką hulajnogę trójkołową dla dziecka kupić?

Jeśli Twoje dziecko ma od roku do 9 lat i nie potrafi korzystać z dwukołowej hulajnogi, nic straconego. Doskonale będzie jeździć na hulajnodze trójkołowej dla dzieci. Posiadamy hulajnogi trzykołowe dla maluszków i dzieci starszych, z podwójnymi kołami z przodu lub z tyłu, sztywne i składane. Możemy zaproponować hulajnogi trójkołowe z hamulcem nożnym, a nawet z dodatkowym siedziskiem, dzięki któremu hulajnoga szybko zamienia się w jeździk do odpychania. Hulajnogi dziecięce trójkołowe z oferty sklepu Hulajnogi24.pl są objęte gwarancją i wyprodukowane z atestowanych materiałów. Rodzice mogą wybierać pojazdy uniwersalne, dla dziewczynek i chłopców, w różnej stylistyce i z regulowanymi kierownicami, by hulajnoga mogła służyć jak najdłużej. Pomagamy w wyborze hulajnóg dla dzieci oraz dla osób dorosłych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl